Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Konkursy

Konkursy

"Wiosenne przebudzenie" XVII Gminny Konkurs Recytatorski

26 marca 2018 r. w hali odbył się XVII Gminny Konkurs Recytatorski "Wiosenne Przebudzenie" zorganizowany przez Dom Kultury w Stęszewie.

Wzięło w nim udział, aż 48 uczniów ze szkół z Jeziorek, Strykowa, Modrza oraz Stęszewa. Podczas konkursu uczestnicy prezentowali przygotowane wiersze, walcząc tym samym o cenne nagrody, w trzech kategoriach wiekowych.

 

"Różne języki, wspólna kultura" - etap gminny

Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

w kategorii klas I - III:

I miejsce Wiktoria Przybysz kl. 3d
II miejsce Lidia Wawrzyniak 3a

w kategorii klas IV - V:

III miejsce Oliwier Szafrański 5d

Serdecznie gratulujemy!

VIII Gminny Konkurs Plastyczny - "Pisklę wielkanocne" - etap gminny

Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

W kategorii B - uczniowie klas I - III

II miejsce Aleksandra Kęska kl. 3g
III miejsce Jagoda Wójcik kl. 1e

W kategorii C - uczniowie klas IV - V

III miejsce Martyna Boińska kl. 5c
Wyrównienie Oliwia Kozica kl. 5a

Serdecznie gratulujemy!

 

"Różne jezyki, wspólna kultura" - etap szkolny

W dniu 14 marca 2018 roku w czytelni szkolnej odbył się szkolny etap Konkursu Plastycznego pt. „Różne języki, wpólna kultura". Głównym organizatorem był również Dom Kultury w Stęszewie.

Komisja w składzie: pani Małgorzata Sielicka, pani Agata Czub, pani Urszula Radogostowicz oraz przedstawicielka RSU Oliwia Filarowska dokonała wyboru 4 najciekawszych prac, które zostaną dostarczone 16.03.2018 roku do Domu Kultury przez nauczyciela plastyki. 

 

VIII Gminny Konkurs Plastyczny - "Pisklę wielkanocne" - etap szkolny

W dniu 14 marca 2018 roku w czytelni szkolnej odbył się szkolny etap VIII Gminnego Konkursu Plastycznego na „Pisklę Wielkanocne”. Wzięło w nim udział 38 uczniów. Każdy z nich wykonał pracę przestrzenną w dowolnym formacie i technice plastycznej. Głównym organizatorem konkursu jest Dom Kultury w Stęszewie.

"Wiosenne przebudzenie" konkurs poetycki - etap szkolny

W dniu 14 marca 2018 roku w bibliotece szkolnej odbył się szkolny etap XVII Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Wiosenne przebudzenie”. Wzięło w nim udział 43 uczestników. Uczniowie pięknie zaprezentowali utwory najbardziej znanych polskich poetów, a nawet napisane przez siebie na tę okoliczność wiersze.

Laureaci konkursu oraz wyróżnieni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w eliminacjach gminnych, które organizuje Dom Kultury w Stęszewie. Odbędą się one 26 marca 2018 r. o godz. 9.00 w hali widowiskowo-sportowej w Stęszewie.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

"Pierwsza pomoc" - konkurs plastyczny dla uczniów klas 4 -6

W październiku odbył się konkurs plastyczny pod hasłem - "Pierwsza pomoc" dla uczniów klas 4 - 6. Na konkurs nadesłano 15 prac. 

Oto wyniki konkursu: I miejsce Dawid Dymek z kl. 5d, II miejsce Dominik Spychała kl. 6b, III miejsce Jagna Lemkowska kl.6b. Gratulujemy!!!

"Pogadejmy po naszymu" - gminny konkurs recytatorski

Dnia 28 października w sali konferencyjnej Domu Kultury w Stęszewie odbył się gminny konkurs recytatorski "Pogadejmy po naszymu". W konkursie startwali następujący uczniowie: Marcel Czaja z kl. 5a, Martyna Zielińska z kl. 5a, Zofia Gryczyńska z kl. 5c, Konstancja Kalinowska z kl. 4c oraz Kacper Nowak z kl. 5a.

W swojej kategorii wiekowej I miejsce zajęła Zofia Gryczyńska. Gratulujemy!!!
W tej katetgorii wiekowej startowały 32 osoby.