Dyżury nauczycieli

DYŻURY NAUCZYCIELSKIE DLA RODZICÓW

 

Terminy tygodniowe dyżurów:

październik  16 - 20
listopad    13-17
grudzień    11-15
styczeń     15-19

luty - brak dyżuru(ferie)

marzec      12-16
kwiecień    23-27
maj         21-25
czerwiec    4-8

Lp. NAZWISKO I IMIĘ DZIEŃ TYGODNIA GODZINA/MIEJSCE
1. Adamowicz Joanna  czwartek  9.35 - 10.20/pokój nauczycielski
2. Bartosiewicz Andrzej środa  9.35 - 10.20/pokój nauczycielski 
3. Cudak Krystyna wtorek

8.40 - 9.25/pokój nauczycielski 

4. Czub Agata wtorek  8.40 - 9.25/pokój nauczycielski 
6. Czyż Magdalena środa  9.25 - 10.20/pokój nauczycielski 
7. Dutka Grażyna czwartek  12.30 - 13.30/s.nr 52 
8. Feldmann Sylwia wtorek  10.30 - 11.15/pokój nauczycielski 
9. Gibczyńska Magdalena poniedziałek  8.20 - 9.20/gab.kierownika świetlicy 
 10.  Grenda Jolanta piątek  9.35 - 10.20/pokój nauczycielski 
 11.  Grzelak Wiesława  poniedziałek 10.40 - 11.25/pokój nauczycielski 
 12.  Grzelczak Justyna  czwartek 10.40 - 11.25/pokój nauczycielski 
 13.  Janecka Marta czwartek  11.30 - 12.20/pokój nauczycielski 
 14. Jankowska Małgorzata   środa 10.40 - 11.25/s.nr 3 
 15.  Jaworowicz Elżbieta  poniedziałek 9.25 - 10.10/pokój nauczycielski 
16.  Józefowicz Joanna  środa  12.15 - 13.15/gabinet logopedy 
 17. Kosmacz Julita   czwartek 11.35 - 12.20/pokój nauczycielski 
18.  Krym Ewa  wtorek  9.35 - 10.20/pokój nauczycielski 
19.  Kuśnierz Małgorzata   czwartek 9.35 - 10.20/pokój nauczycielski 
 21. Maćkowiak Irena poniedziałek  14.30 - 15.15/pokój nauczycielski 
22.  Miś Maria  poniedziałek  9.35 - 10.20/hala 
 23. Mosur Marta poniedziałek   12.35 - 13.20/pokój nauczycielski
24.  Mrowińska Barbara   poniedziałek 7.00 - 7.30/pokój nauczycielski 
 25. Mydlak Joanna piątek  10.40 - 11.25/pokój nauczycielski 
 26. Napierkowska - Pietrzak Karina   czwartek 8.40 - 9.25/hala 
27.   Niciecka Lidia poniedziałek  12.35 - 13.20/pokój nauczycielski 
28.  Nowacka Małgorzata  poniedziałek 9.35 - 10.20/pokój nauczycielski 
29.  Nowak Joanna  (eduk. wczes.)  środa 8.40 - 9.25/pokój nauczycielski 
30. Nowak Joanna (wych. fiz.) piątek  8.40 - 9.25/pokój nauczycielski
 31. Oleksiak Genowefa wtorek  8.40 - 9.25/pokój nauczycielski 
 32. Oleksiak Ryszard piątek  15.00 - 15.45/pokój nauczycielski 
 33. Patalas Wojciech  środa  7.45 - 8.30 /pokój nauczycielski
34. Pięta - Kaźmierczak Mirosława   czwartek 12.35 - 13.20/pokój nauczycielski 
35.  Przewoźniak Agata wtorek  10.40 - 11.25/pokój nauczycielski
36. Radogostowicz Urszula   poniedziałek 16.00 - 17.00 /czytelnia 
37.  Ratajczak Małgorzata  piątek  8.30 - 9.25/pokój nauczycielski 
39. Róg Karolina  czwartek  13.00 - 14.00/gabinet dyrektora 
40.  Sajna Małgorzata  czwartek 11.35 - 12.20/pokój nauczycielski 
41.  Sielicka Małgorzata poniedziałek  9.35 - 10.20/pokój nauczycielski 
 42. Siwczak Małgorzata środa  8.40 - 9.20/pokój nauczuycielski
 43. Stankowska Arleta wtorek  18.00 - 19.00/gabinet psychologa 
 44. Stawna Maria poniedziałek  11.35 - 12.20/pokój nauczycielski 
 46. Szyamnowska Ilona czwartek  8.40 - 9.25/pokój nauczycielski 
47.  Urbaniak Anna  środa  11.30 - 12.15/gabinet pedagoga 
48.   Wiśniewska Renata wtorek  12.35 - 13.20/pokój nauczycielski 
49.  Woźniak Agnieszka  poniedziałek  11.35 - 12.20/pokój nauczycielski 
50.  Zaporska Dorota wtorek  10.40 - 11.25/pokój nauczycielski 
 51. Zimna - Przylepa Sylwia środa  13.35 - 14.20/pokój nauczycielski

 

dyżur pracownika BHP

2.04.2018  - godz. 7.30
23.04.2018 - godz. 14.00