Dzień Sportu w klasach I-III

W środę 24 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. Dzieci uczestniczyły w różnych konkurencjach, których celem była integracja oraz dobra zabawa. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności sportowe np. skoki przez skakankę, rzuty do celu, bieg przez płotki i strzały do bramki. Po wysiłku można było odpocząć na placu zabaw oraz tyrolce. Dużo emocji wzbudziło losowanie nagród, a przyjemnością był słodki poczęstunek - fundatorem była Rada Rodziców.  Podsumowano też konkurs na najciekawszy zeszyt lektur i wręczono nagrody książkowe.