2018-12-10

Sukcesy

BADMINTON

Wielki sukces naszych badmintonistów!
Brązowe medale w Finale Powiatu Poznańskiego w badmintonie rozegranego w Baranowie wywalczyli Filip Brzostowski i Łukasz Witkowski.
Wynikiem tym nasi reprezentanci zakwalifikowali się do następnego etapu rozgrywek na poziomie rejonowym.
26.11.2018 w Nowym Tomyślu w Finale Rejonu Poznań Teren Zachód po zaciętej walce Filip i Łukasz oraz rezerwowy Maks Pieróg zajęli IV miejsce.

PIŁKA RĘCZNA

30.11.2018 reprezentacja klas 8 i 3 gimnazjum dziewcząt uczestniczyła w Towarzyskim Turnieju Piłki Ręcznej w Oborzyskach Starych.
Po zaciętej rywalizacji pokonaliśmy w meczu o trzecie miejsce drużynę z Konojadu 8:7
Klasyfikacja końcowa:
I m - Sp Oborzyska Stare
II m - Sp Leszno 13
III m Sp Stęszew
IV m Sp Konojad
Skład reprezentacji:
Klaudia Kostrom, Amelia Tomczak, Natalia Kańduła, Wiktoria Sianos, Milena Hałas, Julia Kocurek, Paulina Czajkowska, Martyna Kańduła, Klaudia Rawecka, Zuzanna Snela, Dominika Łuczak, Patrycja Ratajszczak.

UNIHOKEJ

Półfinał Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci Powiatu Poznańskiego odbył się w Kamionkach dnia 20.11.2018. Reprezentacja naszej szkoły w kategorii klas 4-6 awansowała do rozgrywek powiatowych po zwycięstwie w  Mistrzostwach Gminy Stęszew.
W turnieju powiatowym zmierzyliśmy się z drużynami z Przeźmierowa, Radzewa, Kobylnicy i Rogalinka.
Po rozegraniu czterech spotkań zanotowaliśmy bilans 1 - 4 i ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce w turnieju.