Aktualności

2018-10-07

Sztafetowe Biegi Przełajowe

27.09.2018 w Kórniku rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Na starcie stawiło się szesnaście najlepszych szkół z powiatu poznańskiego w kategorii dziewcząt i chłopców. Drużyny mogły być złożone z uczniów klas 7,8 szkół podstawowych i 3 gimnazjów. Biegi rozgrywane były w formie sztafet na dystansach 10 x 1000 m. dziewcząt i 10 x 1200 m. chłopców. W bardzo silnej i wyrównanej stawce  nasze reprezentacje zaprezentowały się bardzo dobrze. Reprezentacja dziewcząt zajęła 10 miejsce, natomiast reprezentacja chłopców po zaciętej walce uplasowała się na siódmej pozycji. Dla naszych uczniów należą się wielkie brawa za wolę walki i serce oddane na trasie biegu!