Aktualności

2018-10-01

BIEGI PRZEŁAJOWE

Dnia 28.09.2018 w Strykowie odbyły się zawody w biegach przełajowych o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Mirosława Potrawiaka.

Reprezentacja naszej szkoły w ogólnej klasyfikacji klas VI - VIII w świetnym stylu zajęła w tych zawodach pierwsze miejsce, zajmując większość miejsc na podium! Drugie miejsce zajęła  Szkoła Podstawowa w Strykowie, trzecie SP w Jeziorkach i czwarte SP w Modrzu. Szkoły miały prawo wystawić w każdym z biegów po pięciu swoich reprezentantów.

Wyniki naszych zawodników i zawodniczek, którzy zajęli punktowane miejsca w pierwszej dziesiątce:

Klasy VI dziewczęta: 3 m. - Zosia Gryczyńska, 5 m. Aleksandra Buchert, 6 m Zuzanna Kędziora, 7 m. Zuzanna Pietrzyk, 9 m. Amanda Kędziora.

Klasy VI chłopcy: 1 m. Rafał Skiba, 2 m. Oliwier Szafrański, 3 m. Franek Czekała, 5 m. Jakub Nowak, 6 m. Natan Nawrot.

Klasy VII dziewczęta: 3 m. Nikola Kielan, 4 m. Natalia Robakowska, 6 m. Kamila Czerniejewicz.

Klasy VII chłopcy: 1 m. Kacper Nowak, 2 m. Maksymilian Ochtyra, 3 m. Karol Kaczmarek, 4 m. Łukasz Krzyżagórski, 5 m. Jakub Jakimiak.

Klasy VIII dziewczęta: 1 m. Kocurek Julia, 2 m. Dominika Łuczak, 3 m. Julia Krystkowiak, 4 m. Paulina Czajkowska, 6 m. Klaudia Rawecka.

Klasy VIII chłopcy: 1 m. Adam Wawrzyniak, 2 m. Hubert Weychan, 4 m. Filip Brzostowski, 5 m. Jakub Witkowski, 6 m. Krystian Młynarek.

Jednocześnie w kategorii III klas gimnazjalnych odbył się bieg sztafetowy 10 x 1000 m. W biegu tym rywalizowały tylko szkoły ze Stęszewa i ze Strykowa. Drużyna chłopców zdecydowanie zwyciężyła w swoim biegu, natomiast dziewczyny musiały uznać wyższość przeciwniczek ze Strykowa.