Ubezpieczenie uczniów 2021_2022

Szanowni Rodzice,

w roku szkolnym 2021-2022 obowiązującą ofertą ubezpieczenia NNW dla dzieci jest „Twoje Dziecko” z Towarzystwa Ubezpieczeń Aviva. Do wyboru mają Państwo aż sześć wariantów ubezpieczenia.

Jest to kontynuacja obecnie obowiązującego w naszej szkole ubezpieczenia Dziecka – zakres i składki są takie same jak w zeszłym roku.

Aby opłacić składkę za ubezpieczenie dziecka należy koniecznie kliknąć w link do formularza: https://tiny.pl/r3b4l.

Następnie postępować zgodnie z komunikatami, które przeprowadzą Państwa przez cały proces, aż do zakupu ubezpieczenia NNW dla dziecka:

1. Zaloguj się do konta MojaAviva ( Ci z Państwa którzy w zeszłym roku kupili on-line ubezpieczenie dla dziecka – wystarczy ze wpiszą swoje hasło) lub uzupełnij formularz bez logowania (dla tych z Państwa którzy nie mają konta na Moja Aviva)

2. Wybierz jeden z wariantów ubezpieczenia

3. Wpisz dane rodzica oraz dziecka/dzieci

4. Zaznacz zgody

5. Zapłać składkę - kliknij: kupuję przez MojaAviva 6. Następnie postępuj zgodnie z komunikatami Nastąpi bezpieczne przekierowanie do płatność on-line.

Drogi Rodzicu, zakres poszczególnych wariantów ubezpieczenia jest taki sam – warianty różnią się wysokością składki i co za tym idzie sumami ubezpieczenia, co ma wpływ na wysokość wypłacanego odszkodowania. Dlatego dobrze przemyśl wybór wariantu ubezpieczenia dla swojego dziecka.

Kontakt do Agenta opiekującego się ubezpieczeniem Twojego Dziecka: tel: +48 503 086 046

Będzie możliwość spotkania się z Agentem i ubezpieczenia dziecka w szkole w dniu 22 września 2021 r. o godz. 18.00