Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Konkursy

Konkursy

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o gen. Józefie Rufinie Wybickim

Tosia została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o gen. Józefie Rufinie Wybickim - Antonina Harasin z klasy piątej 15 czerwca wzięła udział w finale IV edycji konkursu wiedzy o autorze naszego hymnu i polskich symbolach narodowych, który odbył się w Manieczkach. Konkurs jest organizowany pod honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty w Poznaniu. Od uczestników konkursu wymagana była wiedza w zakresie: faktów z życia i działalności Józefa Wybickiego, podstawowych realiów epoki, w której żył Józef Wybicki, znajomości miejsc związanych z życiem generała oraz współczesnych form upamiętnienia jego postaci, a także znajomości polskich symboli narodowych i ich historii.

"Weż nie klikaj! Weź poczytaj!" - II etap konkursu czytelniczego

Dnia 15 maja br. odbył się II etap konkursu czytelniczego dla klas I -III klas. Wzięło w nim udział 5 uczniów wyłonionych w I etapie. Uczniowie prezentowali tekst wybrany przez sibie oraz tekst przygotowany przez organizatorkę konkursu, panią Joannę Nowak. 

"Kto Ty jesteś? Polak mały" - gminny konkurs patriotyczny

W środę (14.11) sześcioro uczniów klas drugich reprezentowało naszą szkołę w konkursie patriotycznym "Kto Ty jesteś? Polak mały" organizowanym przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Modrzu. Nasza szkoła zajęła II miejsce.

VI Powiatowy Konkurs Piosenki Międzynarodowej „MUZYKA NA JĘZYKACH”

24 październik 2018r. Zespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego oraz Starostwo Powiatowe w Grodzisku Wielkopolskim zorganizowały w CK Rondo VI edycję powiatowego konkursu piosenki międzynarodowej „Muzyka na językach”.