Wyniki konkursów

Konkurs biblioteczny na najciekawszy komiks klas IV-V

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Poziom dostarczonych do biblioteki prac był bardzo wysoki. Prace wykonane zostały różnymi technikami, a ich tematyka była bardzo interesująca. Świadczy to o znajomości zasad tworzenia komiksu.

I miejsce w Powiatowym Turnieju Rzeźbiarskim

15 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się XVI Powiatowy Turniej Rzeźbiarski.
Naszą szkołę reprezentowały:
Dominika Chojnacka i Julia Jendras z klasy 7d, Hanna Woltyńska z klasy 7b, Mila Bunda z 8a.
Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać rzeźbę pt "Po drugiej stronie lustra".
Jury, w skład którego weszli profesorowie Uniwersytetu Artystycznego docenili pracę naszej uczennicy Mili Bunda, która zajeła I miejsce.

Wygrana w Wojewódzkim Konkursie Historycznym "Panny Wyklęte"

Jednym z zadań konkursu było wykonanie pracy plastycznej ukazującej sylwetki kobiet walczących w szeregach Żołnierzy Wyklętych. Wśród ponad 200 prac, które wzięły udział w konkursie jury nagrodziło 2 prace z naszej szkoły.

Aleksandra Karolczak z klasy 8 b zajęła III miejsce.
 Emilia Librowska z kl.8 d zdobyła wyróżnienie.

"Ubrani w książkę" - konkurs biblioteczno-plastyczny

W grudniu biblioteka szkolna wraz z panią Małgorzatą Kubicz-Bartkowiak, nauczycielką plastyki, ogłosiła konkurs plastyczny dla klas IV-V pt. "Ubrani w książkę". Uczniowie wykonali przepiękne prace. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy przepięknych prac!!! 

I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ARTYŚCIAKI DZIECIAKI

Czworo uczniów z naszej szkoły wzięło udział w I Międzyszkolnym konkursie Artyściaki Dzieciaki zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 65 i. F. Żwirki i S. Wigury w Poznaniu. Uczniowie mogli w dowolnej formie plastycznej, literackiej albo krótkiego filmiku przedstawić  fragment biblijny o narodzeniu Jezusa.  Z radością informujemy, że w kategorii wiekowej klas IV – VI II miejsce zajął Franciszek Zegarowski z kl. Vc. 

https://www.canva.com/design/DAFT0fR4Jj4/2u8CVJ06cZGieQRRYTJlrQ/view?utm_content=DAFT0fR4Jj4&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=sharebutton

III miejsce w Powiatowym Turnieju Rzeźbiarskim

Powiatowy Turniej Rzeźbiarski odbył się 28 października  w Mosińskim Ośrodku Kultury. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
Zuzanna Szkrzypczak z kl.5d, Jagoda Nowak z kl. 5e, Adam Szulc z kl.4 d, Michalina Frąckowiak z kl.8 a, Emilia Librowska z kl. 8 d, Nadia Szeląg z kl.8f. Zadaniem uczniów było wykonanie rzeźby z gliny pt. "Za drzwiami". Wszyscy uczniowie w bardzo ciekawy sposób zmierzyli się z tematem pracy. Wykazali się wyobraźnią i sprawnością techniczną.  Emilia Librowska zajęła III miejsce. Gratulujemy

I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Moja Przygoda w Muzeum

16 września 2022 w Muzeum Okręgowym w Toruniu Lidia Wawrzyniak i Paulina Piatyszek z kl.8a odebrały główną nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Moja Przygoda w Muzeum. Duże wyróżnienie spotkało również Michalinę Frąckowiak z kl 8a, której praca zaprezentowana została na wystawie pokonkursowej. 

III miejsce w konkursie plastycznym "Cztery pory roku" z OZE

Tomasz Woroch z klasy 8a zdobył III miejsce w konkursie plastycznym "Cztery pory roku"  OZE  - Odnawialne Źródła Energii.