Wyniki konkursów

Wygrana w Konkursie Moja Przygoda w Muzeum.

Uczennica klasy 6d Maja Andrzejak wygrała wojewódzki konkurs plastyczny Moja Przygoda w Muzeum. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej inspirowanej dowolnym dziełem sztuki. Motywem przewodnim tegorocznej edycji konkursu był temat "Światło i cień". Maja wykonała instalację plastyczną nawiązująca do obrazu "Krzyk" Edwarda Muncha. 

 

Strefa relaksu - prezentacja prac konkursowych uczniów z klas 1-5.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo!
Prezentujemy cudowne prace uczniów, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym na projekt Strefy relaksu, który adresowany był  do uczniów klas 1-3 oraz na na projekt graficzny muralu ściennego dla Strefy ciszy i relaksu, który  skierowany był do uczniów klas 3-5. Konkurs został ogłoszony w związku z udziałem w projekcie ODN Strefa ciszy i relaksu. Zachęcamy do odwiedzenia galerii zdjęć.

”MOJA MAMA – SUPERKOBIETA, SUPERBOHATERKA" - konkurs plastyczny

Miło nam poinformować o wynikach konkursu plastycznego zorganizowanego dla uczniów w świetlicy szkolnej pt. ”MOJA MAMA – SUPERKOBIETA, SUPERBOHATERKA" z okazji Dnia Mamy. Przedmiotem konkursu były prace plastyczne wykonane dowolną techniką, przedstawiające mamy jako „superbohaterki”.

"Zdrowo jem - więcej wiem"- konkurs plastyczny

W ramach projektu wiosennego Zdrowo jem, więcej wiem ogłoszony był konkurs plastyczny dla klas I-III pod hasłem Jedz i żyj zdrowo.
Wpłynęło 13 prac plastycznych.
Komisja w składzie - p. Anna Górka, p. Joanna Nowak, p. Krystyna Klonowska, p. Paweł Nowacki postanowiła przyznać:
I miejsce - Leonard Maćkowiak kl. 3c
II miejsce - Kacper Dembina kl. 2b
III miejsce - Piotr Majorczyk kl. 3b

Konkurs Ekspert Prawa Szkolnego klas 4 i 5

Konkurs Ekspert Prawa Szkolnego klas 4 i 5 odbył się w dwóch etapach. Pierwszy etap (eliminacje do finału) został przeprowadzony w dniach 08-12.01. 2024r na godzinach wychowawczych. Oparty był na teście zamkniętym. Wzięli w nim udział uczniowie klas czwartych i piątych. Do drugiego etapu przeszli uczniowie, którzy w swojej klasie uzyskali największą liczbę punktów. W sumie było to 14 osób.

 

Międzynarodowy konkurs plastyczny Moja Przygoda w Muzeum.

Z przyjemnością informujemy, że prace plastyczne grupy naszych uczniów i ubiegłorocznych absolwentów zakwalifikowały się do wystawy pokonkursowej Międzynarodowego konkursu plastycznego Moja Przygoda w Muzeum, która odbywa się w Muzeum Okręgowym w Toruniu. Zostały one wybrane spośród 1054 dzieł młodych artystów biorących udział w konkursie.
 

Konkurs biblioteczny na najciekawszy komiks klas IV-V

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Poziom dostarczonych do biblioteki prac był bardzo wysoki. Prace wykonane zostały różnymi technikami, a ich tematyka była bardzo interesująca. Świadczy to o znajomości zasad tworzenia komiksu.

I miejsce w Powiatowym Turnieju Rzeźbiarskim

15 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się XVI Powiatowy Turniej Rzeźbiarski.
Naszą szkołę reprezentowały:
Dominika Chojnacka i Julia Jendras z klasy 7d, Hanna Woltyńska z klasy 7b, Mila Bunda z 8a.
Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać rzeźbę pt "Po drugiej stronie lustra".
Jury, w skład którego weszli profesorowie Uniwersytetu Artystycznego docenili pracę naszej uczennicy Mili Bunda, która zajeła I miejsce.

Wygrana w Wojewódzkim Konkursie Historycznym "Panny Wyklęte"

Jednym z zadań konkursu było wykonanie pracy plastycznej ukazującej sylwetki kobiet walczących w szeregach Żołnierzy Wyklętych. Wśród ponad 200 prac, które wzięły udział w konkursie jury nagrodziło 2 prace z naszej szkoły.

Aleksandra Karolczak z klasy 8 b zajęła III miejsce.
 Emilia Librowska z kl.8 d zdobyła wyróżnienie.

"Ubrani w książkę" - konkurs biblioteczno-plastyczny

W grudniu biblioteka szkolna wraz z panią Małgorzatą Kubicz-Bartkowiak, nauczycielką plastyki, ogłosiła konkurs plastyczny dla klas IV-V pt. "Ubrani w książkę". Uczniowie wykonali przepiękne prace. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy przepięknych prac!!!