Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Sport

Sport

Mistrzostwa Rejonu Poznań Teren Zachód w Drużynowym Badmintonie

17.11.2022 drużyna chłopców z SP Stęszew, w składzie: Fabian Grąs, Cezary Styczyński, Franciszek Stachecki reprezentowała powiat poznański na Mistrzostwach Rejonu Poznań Teren Zachód w Drużynowym Badmintonie Igrzysk Dzieci w Lwówku Wielkopolskim. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Nasza szkoła nie miała sobie równych, chłopcy wygrali rywalizację ze szkołami, zajęli 1 miejsce i reprezentować będą powiat poznański na Finale Wojewódzkim.

Finał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Badmintonie Igrzysk Dzieci w Puszczykowie

27.10.2022r zespół ze Szkoły Podstawowej w Stęszewie w składzie: Fabian Grąs, Cezary Styczyński, Franciszek Stachecki reprezentowali Gminę na Finale Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Badmintonie Igrzysk Dzieci w Puszczykowie. Do rywalizacji przystąpiło 8 szkół, dlatego podzielono szkoły na dwie grupy, Stęszew rozegrał mecze ze szkołami z: Przeźmierowa, Napachania, SP 1 Swarzędz. Wszystkie mecze wygrali 3:0, a następnie zagrali ze zwycięzcą drugiej grupy SP Kamionki.

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Tenisie Stołowym Chłopców

W środę 26 października w Pecnej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Tenisie Stołowym Chłopców w ramach XXIV Igrzysk Dzieci. Nasza reprezentacja chłopców musiała uznać wyższość rywali ale zdobyła cenne doświadczenie, które z pewnością zaowocuje w przyszłości. Szkołę reprezentowali: Fabian Grąs, Cezary Styczyński, Jakub Marek.

 

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Chłopców

W piątek 21 października odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Chłopców, które pozwoliły wyłonić reprezentację szkoły na zawody powiatowe. W gronie najlepszych zameldowali się: I miejsce – Fabian Grąs –  klasa Vc, II miejsce – Cezary Styczyński – klasa 6e, III miejsce Jakub Marek – klasa 6e. Gratulujemy!!!

 

Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W piątek 23 września na boisku KS Lipno w Stęszewie odbyły się Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Reprezentacja naszej szkoły spisała się na złoty medal zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Nasze zwycięskie sztafety 28 września będą reprezentować gminę Stęszew na Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w Krośnie.Zwycięska reprezentacja dziewcząt wystąpiła w składzie: Kunc Ewa, Domagalska Lena, Szlachetka Aleksandra, Kostek Patrycja, Mydlak Agata, Wieczorek Lena, Szukała Maria.

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

28 września na terenie Nadleśnictwa Konstantynowo Lasy Państwowe w Krośnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach XXIV Igrzysk Dzieci. Impreza skupiła ponad 400 zawodników. Nasza szkolna reprezentacja dziewcząt w składzie: Kunc Ewa, Domagalska Lena, Szlachetka Aleksandra, Kostek Patrycja, Mydlak Agata, Wieczorek Lena, Szukała Maria zajęła X miejsce.