Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Sport

Sport

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

28.09.2023r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W kategorii Igrzysk Dzieci w rywalizacji dziewcząt szkołę reprezentowały: Lena Domagalska 6e, Michalina Szypura 5b, Patrycja Majorczyk 6a, Sofiia Lipnitska 5a, Izabela Kania 5a, Jagoda Nowak 6e. W kategorii Igrzysk Dzieci chłopców szkołę reprezentowali: Alex Dudziak 6c, Bartosz Borak 6d, Adam Zwierzyński 6c, Antoni Cykowiak 5b, Oliwier Szyszka 6e, Wiktor Dota 5d, Jacek Lenartowski 5b.
Wśród chłopców walka o podium była bardzo emocjonująca do ostatnich metrów, niewiele zabrakło do medalu, ostatecznie chłopcy zajęli 4 miejsce.

Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

W poniedziałek 25 września na bieżni lekkoatletycznej w Stęszewie odbyły się Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Do rywalizacji sportowej przystąpiły wszystkie szkoły z gminy Stęszew.  Reprezentacja naszej szkoły spisała się na medal zdobywając I miejsce zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.