Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Sport

Sport

Finał Mistrzostw Powiatu w Drużynowym Badmintonie

29.10. Chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Stęszewie reprezentowali Gminę podczas Finału Mistrzostw Powiatu w Drużynowym Badmintonie. W kategorii Igrzysk Dzieci wystartowały trzy szkoły: SP 2 Puszczykowo, SP Kamionki. Uczniowie w składzie: Fabian Grąs, Franciszek Stachecki, Cezary Styczyński szkołę w Kamionkach pokonali w stosunku 3:0 (gra pojedyncza, debel). Natomiast z Puszczykowem, po zaciętej walce zwyciężyli 3:2 (zadecydował wygrany debel). Dzięki temu chłopcy zostali Mistrzami Powiatu w Drużynowym Badmintonie, będą reprezentować powiat poznański na zawodach Rejonowych.

Półfinał Mistrzostw Powiatu w Unihokeju w ramach Igrzysk Dzieci

27.10. uczennice naszej szkoły reprezentowały Gminę podczas Półfinału Mistrzostw Powiatu w Unihokeju w ramach Igrzysk Dzieci. Dziewczęta mimo walki i zaangażowania zajęły 4 miejsce, nie udało się im awansować do Finału.
Szkołę reprezentowały: Aleksandra Przybyła, Patrycja Kostek, Agata Mydlak, Zuzanna Busz, Nikola Ładniak, Matylda Łukowska, Rozalia Brzostwowska, Wiktoria Olejniczak.

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym w Pecnie

26.10.2021 w Pecnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym. Gminę Stęszew reprezentowała nasza szkoła. SP Stęszew zajęła 3 miejsce w grupie i ostatecznie została sklasyfikowana na 5-6 miejscu w powiecie poznańskim. Szkołę Reprezentowali: Fabian Grąs, Cezary Styczyński,Franciszek Stachecki.

Eliminacje Gminne do zawodów powiatowych w Unihokeju

20.10.21 odbyły się Eliminacje Gminne do zawodów powiatowych w Unihokeju. Zawody rozgrywane były w 2 kategoriach wiekowych: Igrzyska Dzieci (klasy 4-6), Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8).

MISTRZOSTWA SZKOŁY KLAS 4 - 6 W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

11 października 2021 r.  odbyły się Mistrzostwa Szkoły w  Tenisie Stołowym Chłopców. Oto zwcięzcy. Gratulujemy!

1 miejsce Fabian Grąs 4c
2 miejsce Cezary Styczyński 5e
3 miejsce Franciszek Stachecki 6b
4 miejsce Alex Dudziak 4c
W turnieju wystartowało 12 uczestników.